Красивий Старт - подарунки кожен місяц!

Красивий Старт - подарунки кожен місяц!

Розміщуй замовлення від 35 ББ* (сумарно за місяць) та отримуй в цьому ж замовленні один із товарів за спеціальною ціною:

  • 1 місяць: жіноча парфумована вода Tonteria або чоловіча парфумована вода No.70 або набір "Кератинова терапія" (шампунь та маска для волосся) за 50 грн.
  • 2 місяць: набір Calendula Oil (очищувальний гель та крем для обличчя) або набір Aqua (крем навколо очей та очищувальний гель) за 50 грн.
  • 3 місяць: набір Mr.Wipes (Засіб для видалення накипу та іржі і Рідкий засіб для прання темних та кольорових речей) або набір декоративної косметики (Туш для вій Optimal Style та Рідка матова помада для губ 01) за 50 грн.
  • 4 місяць: Зволожувальний крем для обличчя Age Reversist або Жіноча парфумована вода Sensational за 50 грн.

Учасники: всі нові Консультанти, термін співпраці яких з Компанією від 1 до 4 місяців, а також відновлені після термінації.

Консультанти, які виконали 1 рівень або 2 рівень, або 3 рівень у вересні, продовжують виконувати умови попередньої Програми: поріг 30 ББ, вартість заохочувального товару 30 грн.

* Кількість товару обмежена і у випадку його закінчення, Компанія має право замінити їх на інші товари. Консультант може прийняти участь у Програмі «Красивий Старт» тільки протягом перших чотирьох місяців свого співробітництва, починаючи з моменту розміщення першого замовлення.

Дивитись офіційні умови

Читайте також

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ КОМПАНІЇ FARMASI UKRAINE

ТОВ Фармасі-Україна:
Україна, м. Київ, вул. Казимира Малевича 86-И.
Телефон гарячої лінії:
0800 30 20 80 (безкоштовно по Україні)