Красивий Старт - подарунки кожен місяц!

Красивий Старт - подарунки кожен місяц!

Програма розрахована на 4 кроки та в кожному місяці Консультант може виконати тільки один рівень. Кожен крок — це кожний наступний місяць.

Розміщуй замовлення від 30 ББ* (сумарно за місяць) та отримуй в цьому ж замовленні один із товарів на свій вибір за 10 грн*:

1 місяць: жіночу парфумовану воду Signora Amethyst або набір з екстрактом часнику Vitalizing (шампунь та маска для волосся).
2 місяць: набір Calendula Oil (очищувальний гель та крем для обличчя) або набір Aqua (крем навколо очей та крем для обличчя)
3 місяць: набір Mr.Wipes (Засіб для видалення накипу та іржі та Рідкий засіб для прання темних та кольорових речей) або набір декоративної косметики (Туш для вій Optimal Style та Рідка матова помада для губ 05 Червоне кохання).
4 місяць: Зволожувальний крем для обличчя Age Reversist або Жіноча парфумована вода Motto (доставка аромату очікується 11 жовтня)
* Кількість товару обмежена та у випадку його закінчення, Компанія має право замінити їх на інші товари. Консультант може брати участь у Програмі «Красивий Старт» тільки протягом перших чотирьох місяців свого співробітництва, починаючи з моменту розміщення першого замовлення.

Учасники: всі нові Консультанти, термін співпраці яких з Компанією від 1 до 4 місяців, а також відновлені після термінації.

 Офіційні правила програми тут

Читайте також

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ КОМПАНІЇ FARMASI UKRAINE

ТОВ Фармасі-Україна:
Україна, м. Київ, вул. Казимира Малевича 86-И.
Телефон гарячої лінії:
0800 30 20 80 (безкоштовно по Україні)