Обмін та повернення продукції

Згідно з діючими нормами законодавства*, парфумерно-косметичні товари належної якості не підлягають поверненню або обміну. Претензії щодо якості товару (виявлений дефектів) приймаються у відповідності до чинного законодавства, зокрема але не виключно у відповідності до Закону України «Про захист прав споживачів» При виявленні заводського дефекту товару (наприклад, не працює розпилювач, пошкоджений флакон), споживач має право звернутися впродовж терміну дії товару для обміну продукції на продукт належної якості або відшкодування вартості продукції (у разі неможливості обміну). Товар не належної якості споживач зобов’язаний відправити до компанії впродовж 14 днів з моменту звернення за адресою: місто Київ, вул. Сім'ї Сосніних 3/5 ТОВ "Фармасі-Україна", ЄДРПОУ 41389520, 067 009 61 00. Для задоволення скарги неналежна якість товару має бути належним чином підтверджена (в тому числі, але не виключно, відповідний експертним висновком) * Стаття 9 Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р №1023-ХІІ та Додаток №3 до Постанови КМУ «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів » від 19.03.1994 р №172 до товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) відносяться: парфумерно-косметичні вироби, предмети санітарної гігієни, гребінці та щітки масажні, товари в аерозольній упаковці, інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки і т. п.).

Вважається браком

1. Виробничий брак
2. Продукція з непридатним строком використання
3. Пошкоджена упаковка у результаті доставки (під час перевірки замовлення на відділенні необхідно скласти акт).

Повторне отримання повернення

Якщо Клієнт хоче отримати замовлення, яке повернулося в компанію, повторна відправка можлива лише за умови 100% оплати (якщо спосіб оплати — післяплата) та оплата доставки за рахунок отримувача.

Повернення, що було викуплене  не підлягає відміні і поверненню коштів.

Компанія залишає за собою право перерахувати винагороду й статус Консультанта за неотримані замовлення та відмовити в оформленні замовлень післяплатою.

Читайте також

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ КОМПАНІЇ FARMASI UKRAINE

ТОВ Фармасі-Україна:
Україна, м. Київ, вул. Казимира Малевича 86-И.
Телефон гарячої лінії:
0800 30 20 80 (безкоштовно по Україні)